SON YAZILAR

11.17.2016

2017 Dizileri: The TerrorThe Walking Dead'in ardından sürekli aynı kalitede diziler çıkarmaya uğraşıyor AMC. Bu yüzden de portföyüne iddialı yapımlar eklemekten çekinmiyor. 2017 yılında da bu atakları devam edecek gibi duruyor. Korku serisini devam ettirmek isteyen AMC'nin 2017 yılında gözdesi The Terror olacak.

Dan Simmons'un 2007 yılında yayımlanan aynı isimli kitabından uyarlanan dizide gerçek bir hikayeden yola çıkılıyor. 1845 yılında Sir Franklin'in Kuzey Kutbu'na doğru keşif yolculuğunun bir kısmına tanık olacağız. Gemileri Kuzeybatı bölgesinde buzulların arasına sıkışır ve hiçbir iletişim ağı bulunmayan gemide besinsizlik baş gösterir. Buzullar arasındaki hayvanları avlamaya çalışırlar. Ancak kutup ayıları düşünülünce ava giderken avlanma durumuna düşerler. Kaybolan gemi için gönderilen araştırma ekibi gemi ve mürettebatının başına gelenleri öğrenir.

Yapımcı koltuğunda kitabın da yazarı olan Dan Simmons ve Ridley Scott bulunuyor. Dizinin kesinleşen başrolü ise Tobias Menzies oldu.

Share this:

Yorum Gönder

Gelecek Filmler

Gelecek Diziler

Cannes 2018

 
Designed By OddThemes & Distributd By Blogger Templates